wiemy jak ważny jest czas

Dokładamy wszelkich starań, aby każda praca była wykonana w maksymalnie krótkim czasie.

Biorąc pod uwagę nasze kilkunastoletnie doświadczenie - poniżej przedstawiamy uśredniony czas realizacji produkcji kartek oraz karnetów świątecznych z LOGO Twojej firmy.

Uwaga: w okresie 15.11 - 6.12 podane terminy mogą ulec nieznacznemu wydłużeniu.


Projekty graficzne:

1-2 dni robocze od złożenia zamówienia (na formularzu pdf) lub od potwierdzenia złożonego zamówienia (przy składaniu zamówienia korzystając z formularza internetowego) oraz od przesłania logo i treści życzeń. Wprowadzenie zgłoszonych poprawek do projektu graficznego: od kilku godzin do 1 dnia roboczego.


Druk:

nakłady do 1.000 szt - 1-3 dni robocze; nakłady od 1.000 szt - 5-10 dni roboczych; Terminy liczone od akceptacji mailowej ostatecznych projektów do druku. Akceptacja wpływająca po godz. 15 jest traktowana jak akceptacja dokonana kolejnego dnia roboczego.

Przy druku na papierze ozdobnym czas realizacji 1-7 dni roboczych od akceptacji projektów do druku.


Wysyłka kurierska:

wysyłki realizujemy kurierem DPD. Standardowa dostawa następnego dnia roboczego po nadaniu przesyłki w godzinach 9-16.

Opcjonalnie - za dopłatą - możliwa dostawa w sobotę lub dostawa w dzień roboczy do godz. 10:30 - obie opcje dostępne tylko w tzw. pierwszej strefie doręczeń. W przypadku trudnych warunków drogowych, utrudniających lub uniemożliwiających poruszanie się transportu ciężarowego podane terminy mogą ulec wydłużeniu.


Dołącz do grona naszych stałych zadowolonych wspaniałych Klientów ...