szybkie kopiowanie pamięci USB

Duplikacja pamięci USB odbywa się na przemysłowych duplikatorach, pozwalających jednorazowo wykonać kilkadziesiąt kopii materiału wraz ze sprawdzeniem poprawności zapisu danych.


Ogólne informacje


Oferujemy kopiowanie pamięci USB dostarczonych oraz z naszej oferty - z wykonanym nadrukiem lub grawerem. Na co warto zwrócić uwagę w przypadku stosowania pendrivów z naszej oferty - wszystkie modele objęte są dożywotnią gwarancją na zainstalowane w nich moduły pamięci.

zobacz modele pendrivów

Kopiowanie standardowe (kasowalne)

 • realizowane na pendrivach z naszej oferty oraz dostarczonych
 • kopiowane mogą być dowolne pliki, katalogi
 • osoba otrzymująca taki pendrive może dowolnie dysponować materiałem na nim zamieszczonym, także usuwać, modyfikować zawartość
 • realizacja od 25 szt.
 • czas realizacji kopiowania: 1 dzień roboczy (w przypadku kopiowania na pendrivach z nadrukiem lub grawerem należy doliczyć czas wykonania pendrivów) - przy pamięciach USB z wcześniej zamówionych i wykonanym nadrukiem/grawerem gotowy produkt możesz mieć nawet w kilka godzin od dostarczenia materiału do kopiowania.

Kopiowanie niekasowalne

 • realizowane wyłącznie na pendrivach z naszej oferty
 • najczęściej pendrive dzielony jest na dwie równe partycje, z których jedna zawiera wgrane dane na stałe (bez możliwości ich skasowania), druga jest do normalnego wykorzystania dla użytkownika
 • realizacja od 100 szt.
 • czas realizacji kopiowania niekasowalnego: ok. 7 dni roboczych.

Technologia kopiowania pamięci USB


kopiowanie pamięci USB

Kopiowanie standardowe

Kopiowanie pendrivów odbywa się na przemysłowych duplikatorach, zapewniających wysoką jakość we wszystkich obecnie stosowanych formatach zapisu.

Kopiowanie możemy wykonać na dostarczonych pamięciach lub na pamięciach USB z naszej oferty. Przy pendrivach oferowanych przez nas istotna jest dożywotnia gwarancja na wykorzystane w nich moduły pamięci.

Szybki czas realizacji - czas kopiowania to od kilku godzin do 1 dnia roboczego od dostarczenia materiału do kopiowania. Jeżeli konieczne jest szybkie powielenia materiału to z odpowiednim wyprzedzeniem zamów pendrivy z nadrukiem lub grawerem, będą one wykonane i będą oczekiwały na samo wgranie zawartości. Wówczas nawet w kilka godzin po dostarczeniu zawartości możesz odebrać gotowy produkt lub może być jego wysyłka kurierska.

Nie jest dla nas problemem wykonanie kilku tysięcy kopii jednego dnia, jednak najbezpieczniej jest zarezerwować termin podając podczas składania zamówienia kiedy materiał będzie dostarczony.

kopiowanie pamięci USB

Kopiowanie niekasowalne

Wykonywane wyłącznie na oferowanych przez nas modelach pendrivów. Nie wykonujemy kopiowania niekasowalnego na dostarczonych pamięciach USB.

Ze względu na konieczność bezpośredniej ingerencji w kości pamięci - czas realizacji kopiowania niekasowalnego jest dłuższy niż przy kopiowaniu standardowym.

Najczęściej połowa objętości pendriva jest przeznaczona na dane nieusuwalne, druga połowa jest do normalnego wykorzystania przez użytkownika.

Cennik - kopiowania pamięci USB


Kopiowanie pamięci USB wykonywane jest od nakładu 25 szt. (standardowe) lub od nakładu 100 szt. (niekasowalne).

Cena zawiera koszt samej usługi kopiowania pamięci USB i jest uzależniona od ilości danych dostarczonych do kopiowania.


Pobierz cennik:

Pamięci USB - modele, kopiowanie, nadruki, grawer, opakowania


Cennik kopiowania pamięci USB

nakład ilość danych do kopiowania
do 2 GB 2 - 4 GB 4 - 6 GB 6 - 8 GB
10 - - - -
25 0,95 1,05 1,15 1,25
50 0,85 0,90 1,00 1,10
100 0,75 0,80 0,85 0,95
150 0,72 0,77 0,82 0,92
200 0,69 0,74 0,79 0,89
250 0,67 0,72 0,77 0,87
300 0,65 0,70 0,75 0,85

Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Podane ceny zawierają sam koszt usługi kopiowania - kopiowanie standardowe (kasowalne) na pamięciach USB z wykonanym u nas nadrukiem lub grawerem. W przypadku większej ilości danych do kopiowania - każdy kolejny rozpoczęty 1 GB: +0,05 zł.

Przy kopiowaniu niekasowalnym (bez możliwości usunięcia zapisanego materiału) - do cen podanych w tabeli należy doliczyć 3,00 zł netto/szt.

Jak przygotować materiał


Dostarczony materiał jest powielany 1:1 - przygotuj materiał dokładnie tak, jak chcesz aby był wyprodukowany cały nakład

Przy realizacji kopiowania prosimy dostarczyć materiał zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Pendrivy z naszej oferty:
  • wzorcowy pendrive z zapisanym na nim takim układem plików/katalogów jaki ma być na całym nakładzie - kopiowanie 1:1
  • materiał na serwer FTP: wszystkie pliki/katalogi w takim układzie jak mają znaleźć się w katalogu głównym pendriva - prosimy spakować do jednego archiwum *.zip. Do weryfikacji poprawności przesyłu na serwer oraz z serwera należy dołączyć sumę kontrolną w formacie MD5.
 • Pendrivy dostarczone:
  • wzorcowy pendrive takiego samego rodzaju i pojemności jak pendrivy do powielenia - z zapisanym na nim takim układem plików/katalogów jaki ma być na całym nakładzie - kopiowanie 1:1
 • Kopiowanie niekasowalne:
  • materiał na serwer FTP: wszystkie pliki/katalogi w takim układzie jak mają znaleźć się w katalogu głównym pendriva - prosimy spakować do jednego archiwum *.zip. Do weryfikacji poprawności przesyłu na serwer oraz z serwera należy dołączyć sumę kontrolną w formacie MD5.

UWAGA: W przypadku dostarczenia materiałów na pendrivach - standardowo nie są one zwracane. Jeżeli konieczny będzie zwrot dostarczonego pendriva sugerujemy dokonanie tego po sprawdzeniu nagranego materiału. W przypadku zwrotu pendriva wzorcowego nie będziemy posiadali materiału wzorcowego i nie będzie możliwości weryfikacji kopiowanego materiału.


Pamiętaj:

 • pośpiech nie jest dobrym doradcą - przed dostarczeniem wzorcowego pendriva do kopiowania sprawdź czy nagrałeś właściwy materiał i czy zamieszczone są na nim poprawne dane. Sprawdź go na różnych komputerach.
 • dostarczając dane na serwer FTP - sprawdź czy zawarte są wszystkie potrzebne pliki i katalogi. Po weryfikacji sumą kontrolną i rozpakowaniu pliku *.zip cała jego zawartość znajdzie się w katalogu głównym pendriva.