... sprawdź ceny i terminy

Poniżej znajdziesz cennik, gdzie w prosty sposób sprawdzisz ceny oraz terminy realizacji.

Proszę zwrócić uwagę, że podawane terminy realizacji liczone są od momentu otrzymania mailowej akceptacji podglądów plików produkcyjnych.

Pobierz cennik (pdf)

Tu znajdziesz większość wykonywanych przez nas produktów: płyt oraz opakowań do płyt (digipacków, ecopacków, kopert, pudełek); pamięci USB oraz opakowań do pendrivów (drukowanych indywidualnie, standardowych); oraz ofertę druku

otwórz cennik


wygodnie skalkuluj i zamów

Możesz w prosty sposób wykonać samodzielną kalkulację kosztów produkcji w różnych wariantach korzystając ze strony www.epromedia.pl.

W systemie masz podane od razu koszty netto/brutto za dany nakład, co zdecydowanie ułatwia wykonywanie kalkulacji oraz poznanie pełnej oferty.

Przy każdym z produktów podane są terminy realizacji wyrażone w dniach roboczych.


jak sprawnie zrealizować produkcję

Na czas realizacji produkcji w dużej mierze masz wpływ sam. Nasz rola rozpoczyna się po otrzymaniu akceptacji do realizacji.

  • Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - zawsze lepiej mieć pewien margines czasu, szczególnie jeśli praca ma być zrealizowana na konkretny termin (koncert, działania promocyjne, targi, itp.)
  • Zamów online - zamówienia składane online są zdecydowanie sprawniej realizowane niż zamówienia składane na formularzach pdf. Dodatkowo cały czas wiesz, co się dzieje z zamówieniem.
  • Wybierz dostawę kurierem - jeśli czas jest priorytetem, wybierz dostawę kurierem, a nie paczkomatem. Dostawa kurierska jest realizowana z dnia na dzień, dostawa paczkomatem to średnio 2-3 dni robocze.
  • Zanim prześlesz pliki graficzne - sprawdź je. Sprawdź czy są przygotowane zgodnie ze specyfikacjami technicznymi, czy nie zawierają błędów, literówek, czy zamieszczone są poprawne telefony, czy nie zapomniałeś o zamieszczeniu nazwy zespołu (tak, to nie żart, zdarzają się nawet takie przypadki). Pamiętaj podmiana pliku graficznego wiąże się z dodatkowymi kosztami (przygotowalnia nowych plików produkcyjnych) ale przede wszystkim z czasem (czas wykonania nowych plików produkcyjnych, nowa akceptacja, itp.) Jeszcze gorzej, jeśli przeoczenie czy błędy zauważysz dopiero na produkcie końcowym. Sprawdź pliki zanim przekażesz je do produkcji.
  • Nie popełniaj błędów technicznych w projektach graficznych - na naszych stronach znajdziesz uwag dotyczące przygotowania plików graficznych, opisy najczęściej popełnianych błędów - staraj się ich unikać.
  • Zanim dostarczysz materiał do tłoczenie/kopiowania - sprawdź go. Przygotuj materiał w poprawnym formacie, sprawdź, czy dostarczasz materiał w takiej postaci, jak chcesz by były wytłoczone lub skopiowane płyty. Pamiętaj - jeśli ma to być płyta CD-Audio, to przygotuj ją w takim formacie. Pliki wav lub mp3 nie są materiałem w formacie CD-Audio tylko CD-ROM. Jeśli nie jesteś pewien jak przygotować obraz płyty - prześlij nam płytę wzorcową (oczywiście przed wysyłką sprawdź czy jest poprawna).
  • Jeśli wysyłasz płytę - skorzystaj z kuriera. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki najczęściej następnego dnia po jej nadaniu. Listy wysłane pocztą dochodzą w zdecydowanie dłuższym czasie - nawet listy priorytetowe.
  • Jeśli wysyłasz obraz płyty - nie zapomnij o sumie kontrolnej MD5.Dostarczony materiał jest weryfikowany przez nas sumą kontrolną MD5. Jeśli ona się zgadza, znaczy to, że mamy dokładnie ten sam materiał, jaki przygotowałeś.
  • Nie zwlekaj z akceptacją - otrzymując podglądy plików produkcyjnych do akceptacji, sprawdź je i zaakceptuj. Pamiętaj, że czas otrzymania akceptacji ma wpływ na czas realizacji produkcji.