rodzaje opakowań do kolęd


CD-Karnet trzyczęściowy

CD KARNET łączy w sobie zalety kartki świątecznej z muzyką płynącą z płyty.

Opakowanie wprowadzone przez naszą firmę na rynek kilkanaście lat temu, proponujemy je ze specjalnie produkowanym foliowym etui przez co jest chętnie wybierane jako bardziej wyszukane opakowanie płyty z kolędami. Do wykorzystania bardzo duża powierzchnia pod zadruk.

LOGO najczęściej drukowane jest na płycie oraz w 4 miejscach na karnecie: na stronie głównej, na ostatniej stronie jako imitacja żłobienia, wypukłości lub z danymi teleadresowymi Zamawiającego, na stronie pod życzeniami oraz wewnątrz karnetu najczęściej w okolicy spisu kolęd.

CD-Karnet idealnie sprawdza się w wysyłce pocztowej - jest płaski i doskonale zabezpiecza płytę.

Opakowanie to drukujemy tylko do płyt CD z kolędami z naszej oferty świątecznej.

więcej na temat CD KARNETU

Kolędy w CD-Karnecie
Kolędy w CD-Karnecie
Kolędy w CD-Karnecie

Pudełko standardowe CD-BOX clear tray

Pudełko plastikowe z przezroczystym tray'em. Pudełko stosowane do płyt muzycznych kupowanych w sklepach. Dzięki widocznemu grzbietowi - w domowej płytotece przez cały rok może być widoczny tytuł płyty oraz LOGO.

Dodatkowo LOGO drukowane jest także na płycie, głównej stronie okładki, 4 stronie okładki pod życzeniami, na inlay'u obok spisu kolęd.

Przezroczysty tray pozwala na dodatkowy zadruk inlay'a widocznego pod płytą.

Kolędy w pudełku CD-BOX clear tray
Kolędy w kopercie pudełku CD-BOX clear tray
Kolędy w kopercie pudełku CD-BOX clear tray

Pudełko SLIM

Dobrze prezentujące się i niedrogie z plastikowych opakowań do płyt CD z kolędami. Pudełka slim są cienkie (grubość ok. 5 mm), dzięki temu można z powodzeniem wykorzystywać je w przesyłkach pocztowych.

LOGO najczęściej zamieszczane jest na płycie, wkomponowane w projekt na pierwszej stronie okładki oraz na czwartej stronie okładki pod dowolnymi życzeniami.

Kolędy w pudełku slim
Kolędy w kopercie pudełku slim
Kolędy w kopercie pudełku slim

Koperty kartonowe

Jedno z najpopularniejszych opakowań płyt CD z kolędami. Spora ilość powierzchni na reklamę, życzenia, spis kolęd. Ekonomiczne w przypadku produkcji w wysokich nakładach, chętnie stosowane do płyt wykorzystywanych w akcjach promocyjnych.

LOGO drukowane jest na płycie, głównej stronie koperty oraz na jej odwrocie pod życzeniami.

Kolędy w kopercie kartonowej
Kolędy w kopercie kartonowej
Kolędy w kopercie kartonowej

Koperty foliowe, foliowe z paskiem kleju, papierowe

Tani sposób opakowania płyt z kolędami - idealny w przypadku przesyłki, dokładania do koszy prezentowych, itp. W przypadku koperty foliowej z paskiem kleju - koperta może być przyklejona do innych artykułów - do gazety, produktu, katalogu ...

LOGO drukowane jest na płycie wkomponowane w wybrany projekt graficzny.

Kolędy w kopercie foliowej
Kolędy w kopercie foliowej
Kolędy w kopercie papierowej

Nie szata zdobi człowieka ... ale opakowanie zdobi płytę.

Do dyspozycji oddajemy kilka rodzajów opakowań, które można wykorzystać do płyt CD z kolędami. Dodatkowo dysponujemy bazą kilkuset projektów graficznych, które możemy wykorzystać do wykonania nadruku na płycie oraz projektu okładek, wkładek. Do zamówionej produkcji można również dostarczyć własny projekt graficzny wykonany w oparciu o pobrane od nas specyfikacje techniczne.

Jeśli szukasz innego opakowania - lub masz pomysł na własne opakowanie - możesz zakupić same płyty bez opakowań i dowolnie je opakować we własnym zakresie.