dodatkowe ozdobne możliwości

Każdy z przedstawionych świątecznych wzorów może zostać wydrukowany na papierach ozdobnych.

Karnety BN4 Premium drukowane są na wysokiej klasy papierach fakturowanych, perłowych, metalizowanych. Na ciemnych papierach wykorzystujemy technikę druku pozwalającą łączyć druk kolorem białym + full kolor CMYK.

Pozostałe rodzaje kartek karnetów: Przy każdym wzorze masz możliwość opcjonalnego wyboru papieru ozdobnego. Szczególnie polecany jest perłowy papier Stardream Opal, który wprowadza w pełnokolorowe projekty wyjątkowy ciepły, świąteczny blask. Należy zwrócić uwagę, że druk na papierach ozdobnych, których zabarwienie jest inne niż standardowy biały - może nieznacznie wpływać na kolorystykę projektu oraz znaków graficznych.

Czas realizacji kartek, karnetów na papierach ozdobnych 1-7 dni robocze (liczone od akceptacji plików do druku).


druk białym + CMYK

NOWOŚĆ! Drukuj białym + CMYK na papierach ozdobnych - żeberkowanych, metalizowanych. Już nie musisz ograniczać się do jasnych papierów ozdobnych. Kartki świąteczne BN4 drukowane białym.

kartki świąteczne - biały + CMYK
kartki świąteczne - biały + CMYK
kartki świąteczne - biały + CMYK
kartki świąteczne - biały + CMYK

rodzaje papierów ozdobnych

UWAGA: Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolorystyka wyświetlana na monitorze może odbiegać od rzeczywistego koloru papieru. W przypadku papierów ozdobnych możliwe są niewielkie różnice w kolorystyce papierów, w ich strukturze, itp. - jest to związane z technologią produkcji papierów ozdobnych.


P11 - ICEBLINK Kremowe płótno

gramatura: 250g | faktura: obustronna - płótno | kolor: kremowy

kartki świąteczne papier ozdobny P11
kartki świąteczne papier ozdobny P11

Jeden z najczęściej wybieranych do druku papierów ozdobnych. Wysokiej jakości papier obustronnie fakturowany (faktura płótna) jest najczęściej wykorzystywany m.in. do produkcji kart okolicznościowych, zaproszeń, wizytówek, prestiżowych opakowań. Wysoka jakość podłoża bardzo dobrze prezentuje się także na pełnokolorowych projektach graficznych. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą nieznacznie zmienione.
Papier produkowany z poszanowaniem ekologii - zgodnie z normami środowiskowymi FSC oraz ECF


P12 - STARDREAM OPAL perłowy

gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: perłowy opal

kartki świąteczne papier ozdobny P12
kartki świąteczne papier ozdobny P12

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą nieznacznie zmienione.


P13 - KEAYKOLOUR 100% RECYCLED miód

gramatura: 250g | faktura: gładki z wtrąceniami | kolor: miód

kartki świąteczne papier ozdobny P13
kartki świąteczne papier ozdobny P13

Keaykolour 100% Recycled to papiery w pełni ekologiczne, które w 100% składają się z surowców wtórnych. Idealne do zastosowań mających na celu podkreślenie dbałości o ekologię oraz środowisko naturalne. Papier zawiera nieregularne wtrącenia oraz plamki. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.


P14 - KEAYKOLOUR EMBOSSED Skóra

gramatura: 300g | faktura obustronna: skóra | kolor: kość słoniowa

kartki świąteczne papier ozdobny P14
kartki świąteczne papier ozdobny P14

Keaykolour Embossed Skóra to elegancki karton ozdobny barwione w masie, charakteryzujący się wyrazistymi tłoczeniami o strukturze skóry. Wysoka jakość papieru poparta jest częstym wykorzystywaniem go przy produkcji eleganckich opakowań, zaproszeń, prestiżowych kart świątecznych. Głęboki wzór może powodować niedodruki, które dodatkowo podkreślają szlachetny charakter papieru. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą nieznacznie zmienione.


P15 - ICEBLINK biały jasny len

gramatura: 250g | faktura: jednostronna len | kolor: biały

kartki świąteczne papier ozdobny P15
kartki świąteczne papier ozdobny P15

Wysokiej jakości papier jednostronnie fakturowany (faktura lnu) jest najczęściej wykorzystywany m.in. do produkcji kart okolicznościowych, zaproszeń, wizytówek, prestiżowych opakowań. Wysoka jakość podłoża bardzo dobrze prezentuje się także na pełnokolorowych projektach graficznych. Papier nie wpływa na kolorystykę druku.
Papier produkowany z poszanowaniem ekologii - zgodnie z normami środowiskowymi FSC oraz ECF


P16 - STARDREAM SREBRO metalizowany

gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: srebrny metalizowany

kartki świąteczne papier ozdobny P16
kartki świąteczne papier ozdobny P16

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.


P17 - STARDREAM KRYSZTAŁ metalizowany

gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: kryształowy biały metalizowany

kartki świąteczne papier ozdobny P17
kartki świąteczne papier ozdobny P17

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Papier w niewielkim stopniu wpływa na kolorystykę druku.


P18 - KEAYKOLOUR 100% RECYCLED wapień

gramatura: 250g | faktura: gładki z wtrąceniami | kolor: wapień

kartki świąteczne papier ozdobny P18
kartki świąteczne papier ozdobny P18

Keaykolour 100% Recycled to papiery w pełni ekologiczne, które w 100% składają się z surowców wtórnych. Idealne do zastosowań mających na celu podkreślenie dbałości o ekologię oraz środowisko naturalne. Papier zawiera nieregularne wtrącenia. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.


P19 - STARDREAM ZŁOTO metalizowany

gramatura: 285g | faktura: gładki | kolor: złoty metalizowany

kartki świąteczne papier ozdobny P19
kartki świąteczne papier ozdobny P19

Stardream to rodzina wyjątkowych papierów z metalicznym lub perłowym połyskiem. Stosowane są najczęściej do produkcji luksusowych opakowań, eleganckich kart, zaproszeń, teczek, itp. Gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do druku pełnokolorowych projektów. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będzie w dużym stopniu zmienione.


P20 - KEAYKOLOUR EMBOSSED Prążki

gramatura: 300g | faktura obustronna: prążki | kolor: kremowy

kartki świąteczne papier ozdobny P20
kartki świąteczne papier ozdobny P20

Keaykolour Embossed Prążki to elegancki karton ozdobny barwione w masie, charakteryzujący się wyrazistymi tłoczeniami o strukturze jednolitych prążków. Wysoka jakość papieru poparta jest częstym wykorzystywaniem go przy produkcji eleganckich opakowań, zaproszeń, prestiżowych kart świątecznych. Głęboki wzór może powodować niedodruki, które dodatkowo podkreślają szlachetny charakter papieru. Kierunek prążków nie może zostać wybrany - może być pionowy lub poziomy. Ze względu na kolor podłoża - kolory drukowane na tym papierze będą zmienione.


Dołącz do grona naszych stałych zadowolonych wspaniałych Klientów ...